Курси англійської для 5-11 класів в Ірпені

Контакти

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Репетитои з англійської. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні. 

Курси англійскої для дітей 5-10 років. Переходьте! 

Курси англійської

Не кожен школяр може зрозуміти і вивчити англійську мову. Як будь-якаіноземний мову, цей предмет містить в собі безліч різних слів, правил, виразів, граматичних і лексичних конструкцій, які не завжди легко вивчити в рамках шкільної програми.

Швидко і легко вивчити англійську мову, допоможуть курси від нашого центру Planataclub. Ми створили різні варіанти занять для всіх рівнів підготовки школярів, в тому числі і англійський курс уроків для початківців. Тепер будь-який учень зможе вивчати іноземну в повній мірі.

 

 

У чому полягає перевага наших курсів з англійської мови?

Курси підготовки до англійськоїІноземна мова є складним предметом, до вивчення якого ми маємо особливий підхід. Ось чому варто вибрати курси підготовки з іноземної мови для 5-11 класу від Planetaclub:

  • Ми здійснюємо заняття із застосуванням сучасних методів і програм. Також нашими викладачами використовуються лише нова література, яка включає в себе всі останні норми і правила іноземної мови.
  • У нас працюють кваліфіковані фахівці, які вміють індивідуально підійти до кожної дитини з урахуванням його рівня знань, а також надати весь наявний матеріал в легкій і доступній формі.
  • Допоможемо підібрати для ваших занять оптимальний час, яке буде ідеально підходити як для учня, так і для викладача.
  • При необхідності ми здійснюємо підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА а також до всіх перевірочних робіт і іспитів.
  • Ми завжди йдемо назустріч батькам і учням, і враховуємо їх побажання і зауваження до проведення занять.

Що дають курси навчання з англійської для дітей?

Курси навчання з англійської

Всі учні, які вже займаються на даних курсах відзначають, що стали краще встигати в школі не тільки з англійської, але і з інших предметів. У них значно підвищилося сприйняття інформації, а також пам'ять. Вони стали краще читати і говорити іноземною мовою, а також розширили свій словниковий запас.

Крім цього школярі навчилися перекладати тексти з іноземної мови на свою рідну мову і назад. Це дуже важливі навички для подальшого вивчення мов не тільки в школі, а й у вищих навчальних закладах. Крім того такі знання допомагають і в звичайному житті. Адже англійська включає в себе багато сфер життя суспільства.

 

Як записати дитину на англійську?

Якщо ви хочете записати вашого учня на курси навчання з англійської, зробити це можна прямо . Перед заняттями наші фахівці розкажуть про всі подробиці уроків, а також ми допоможемо перевірити рівень знань вашої дитини.

Ми зібрали для Вас найкращі курси англійської мови (5-11 клас), щоб кожна дитина або навіть дорослий зміг навчитися писати і читати цією мовою з нуля.

Ви також можете обрати інтенсивний курс вивчення англійської, який включає в себе поглибленне вивчення предмета і всіх необхідних тем за програмою. Тепер вивчати англійську стало легко і захоплююче.

 

Також ви завжди можете почати заняття на курсах англійської онлайн не виходячи з дому!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПитання і відповідівідгукиВартість занять

 

 

Разом з англійською займайтесь на курсах іншими предметами!

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси української мовиКурси історії

Курси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

 

Курси для школярівНа головну