Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО 2024

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

Яка у нас програма підготовки до ЗНО? Що в неї входить?

Програма підготовки до ЗНОПрограма підготовки до ЗНО розробляється українським центром оцінювання якості освіти та затверджується міністерством освіти України і залежно від предмету, включає практично весь обсяг шкільної програми з 5 по 11 клас.

Програму підготовки розраховано на один рік. Ми ж рекомендуємо розпочинати підготовку, заздалегідь (1,5-2 роки). Тоді учень матиме змогу ретельно пройти кожну тему, усунути можливі прогалини. І рік перед закінченням школи, приділити повторенню та закріпленню матеріалу.

Наші вчителі чітко дотримуються державних вимог підготовки учнів. Якщо є необхідність викладачі, можуть розробити навчальний план індивідуально під потреби учня.

Хто наші вчителі?

Наші вчителі – досвідчені профільні викладачі. Ми не працюємо зі студентами. Усі вчителі мають досвід підготовки до ЗНО від 5 років та більше.

Як і в який час проводяться заняття?

Усі уроки проходять у режимі реального часу у форматі live!

Заняття у групах проводяться у вечірній час або у вихідні, індивідуальні заняття за домовленістю з викладачем.

Групові заняття стартують на початку вересня і продовжуються безпосередньо до самого іспиту. Як правило, це червень-липень.

Графік кожної групи складається з урахуванням побажань учнів майбутньої групи.

Чи можна розпочати підготовку влітку?

Індивідуальні заняття можете починати будь-якої пори року. А якщо буде достатня кількість бажаючих, то може сформуватись і група.

Скільки часу триває урок?

Тривалість одного уроку у групі підготовки становить 90 хвилин. Індивідуальний урок триває 60 хвилин.

Заняття у групі проводяться 2 рази на тиждень.

Скільки учнів у групі?

В одній групі: 6-8 учнів.

Ця кількість дозволяє вчителю розподілити увагу між учнями групи.

Як ефективніше готуватися у групі чи індивідуально?

Підготовка до ЗНО у групіНайчастіше учні вибирають частину предметів у групі, а частину індивідуально.

Деякі беруть усі предмети індивідуально. Інші – всі предмети лише у групі.

Вибір залежить від початкового рівня учня з конкретного предмету.

Плюсом підготовки до ЗНО у групі є стабільний графік занять. Шансів на те, щоб упустити що-небудь у програмі підготовки не залишається. Викладач дотримується плану уроків, є контроль домашніх завдань, а також надається доступ до навчальних матеріалів.

Обираючи індивідуальну підготовку, ви можете займатися у своєму темпі, коригуючи з викладачем програму з урахуванням рівня знань, а також частоту занять. Якщо рівень досить низький і потрібно заповнювати багато прогалин, краще вибрати індивідуальні заняття. Тоді вчитель зможе зменшити або навпаки прискорити темп подачі матеріалу. Коли рівень знань підвищиться, можна буде приєднатися до групи.

Як бути із пропущеними заняттями?

Під час проведення занять онлайн, ведеться запис заняття. Таким чином, у разі пропуску уроку учнем, ми надсилаємо запис пропущеного заняття. Учень має можливість переглянути відео та поставити запитання у групі вчителю.

Чи можна приєднатися до занять у середині навчального року?

Так, за наявності місця в групі, така можливість є.

У цьому випадку ми передаємо попередні матеріали на теми, які група вже пройшла. Також буде можливість переглянути записи занять.

Чи можна готуватися до ЗНО одночасно з кількох предметів?

Так звичайно. Ми складаємо наш розклад таким чином, що групи працюють у різний час і ви маєте можливість займатися в декількох групах підготовки до ЗНО із різних предметів одночасно.

Яка вартість занять?

Вартість навчання можна дізнатися, перейшовши за посиланням. Оплата вноситься на початку кожного місяця. Заняття також проводяться і на канікулах та оплачуються на загальні підставах.

Чи можна займатися офлайн?

Так. Наш навчальний центр знаходиться у місті Ірпінь Київської області. Там також здійснюється підготовка до ЗНО у групах та індивідуально. Докладніше на сторінці.

Особливості підготовки до ЗНО онлайн

Онлайн підготовка до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання - надзвичайно важливий етап в житті школярів, які готуються стати студентами. І якщо спочатку навчального року здається, що ЗНО десь там за горизонтом і часу на підготовку достатньо, то в середині 11 класу усвідомлюєш, що його зовсім не так багато.

Підготовка обов'язково повинна здійснюватися протягом усього навчального року. Так як багато предметів охоплюють період декількох класів, пройти всі теми в експрес режимі, неможливо.

Якщо не займатися, обов'язково залишаться прогалини, які в подальшому вплинуть на підсумковий бал. Тому готуватися необхідно для досягнення успішних результатів і вступу в потрібний навчальний заклад. Залишається тільки вибрати досвідченого викладача і вид занять.

Заняття в домашній атмосфері в дистанційному режимі, на перший погляд розслаблюють. Але насправді, коли розумієш, для чого потрібно займатися, виявляється, що така атмосфера сприяє більш глибоким знанням. Школярі відчувають себе більш комфортно і впевнено.

Переваги наших онлайн курсів підготовки до ЗНО.

 • Переваги онлайн курсів підготовки до ЗНОТільки досвідчені викладачі, які досконало знають свій предмет.
 • Дружня атмосфера під час уроків.
 • Ретельно спланована програма, до якої входять щомісячні зрізи знань.
 • Відеозаписи занять.
 • Перевірка домашніх завдань.
 • Пробне тестування.
 • Вчителі та адміністрація завжди на зв'язку у вайбер/телеграм. Будь-які технічні та організаційні питання дуже оперативно вирішуються!
 • Можна готуватися до ЗНО одразу з кількох предметів.

Наші учні успішно складають ЗНО, за умови регулярних відвідувань онлайн занять та виконання завдань репетиторів!

 

Приклади онлайн уоків з підготовки до ЗНО.

Англійська мова

 

Українська мова

 

Математика

 

Історія України

 

Біологія

 

Приклади інших живих онлайн занять

Дивіться обов'язкові предмети на ЗНО 

Лише деякі міста де доступна підготовка до ЗНО онлайн: 

 

фактично ви можете займатися з будь-якої точки світу де є інтернет

Ирпень

Запорожье
Киев Николаев
Харьков Одесса
Днепр Херсон
Донецк Львов

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: що таке ЗНО?

Відповідь: Абревіатура ЗНО закріпилася згідно з українською назвою: “зовнішнє незалежне оцінювання”. Це атестація випускників шкіл у вигляді тестування, яка дає змогу отримати сертифікат для подальшого вступу до вищого навчального закладу. У випадку ЗНО тестування проходить по ряду предметів обов'язкових для всіх та інших предметів залежно від обраної спеціальності.

Тестування з 4 предметів відбувається за бюджетні кошти. Якщо учень хоче пройти тестування ще по одному предмету, то це можна здійснити на платній основі. Усього можна здати 5 предметів.

Питання: Навіщо потрібне ЗНО?

Відповідь: Незалежне тестування має вирішити 2 основних завдання:

 1. забезпечити кожному бажаючому можливість здобути вищу освіту і рівні умови для вступу;
 2. мінімізувати корупційні складові під час вступу до ВНЗ.

Паралельно таке тестування сприяє підвищенню рівня освіти у країні. Докладніше у статті.

Питання: Чи можна вступити до ВНЗ, якщо не здав ЗНО?

Відповідь: Для вступу практично у всі ВНЗ потрібен сертифікат ЗНО, але якщо набраних балів не вистачає для вступу, можливі варіанти: вибрати іншу спеціальність, спеціалізацію або інший навчальний заклад, де не потрібен предмет, по якому не пройдено ЗНО;

 • вибрати ВНЗ, в якому є альтернативний варіант ЗНО - складання іспитів;
 • вступити до іноземного навчального закладу на підставі атестату про середню освіту;
 • перездати ЗНО наступного року, іноді “рік на роздуми” може кардинально змінити плани щодо обраної спеціальності, але готуватися протягом року необхідно ретельно.

Питання: Що буде якщо здати ЗНО на 100 балів?

Відповідь: 100 рейтингових балів є пороговими чи прохідними. Це означає, що абітурієнт отримав прохідний бал для вступу до вищих навчальних закладів. Але цієї кількості балів може бути недостатньо для вступу на престижні спеціальності з великим конкурсом.

Питання: Які прохідні бали на ЗНО?

Відповідь: Прохідний бал стає відомий після перевірки всіх результатів тестування. Кожен вищий навчальний заклад може самостійно встановлювати прохідний бал на бюджет та різні спеціальності. Детальніше можна ознайомитися тут.

Для оцінки перспектив необхідно ознайомитися з даними по ВУЗу, що цікавить, за пару попередніх років.

Питання: Скільки балів можна набрати на ЗНО?

Відповідь: максимальна кількість балів, передбачена на ЗНО – 200. Потрібно враховувати, що прохідний бал для вступу щороку розраховується після проведення тестування з кожного предмета окремо. На сайті Міністерства освіти є таблиці з прохідними балами з кожного предмета за минулі роки.

Підсумковий бал складається із суми:

 • балів по кожному сертифікату ЗНО;
 • середнього бала атестату;
 • оцінки за творчий конкурс, якщо такий передбачає обрану спеціальність.

Питання: Чи можна здати ЗНО, якщо в школі невисокі оцінки?

У такому разі рекомендується вам більша кількість занять, щоб вирівняти ситуацію. Можливо, виходом будуть індивідуальні заняття з предмета, паралельно із заняттями у групі.

Вчителі будуть робити все можливе, але результат ЗНО багато в чому залежатиме від ваших зусиль під час підготовки.

Питання: Що буде якщо я не здам ЗНО?

Відповідь: Така ситуація можлива, але не варто панікувати. Можливі варіанти вибору іншої спеціальності, навчального закладу, у т.ч. за кордоном. Також є можливість перенести здачу ЗНО на наступний рік, і оцінити впевненість у бажанні вступити на конкретну спеціальність. Докладніше читайте тут.

Питання: Чи потрібно здавати ЗНО для заочного навчання?

Відповідь: Для вступу на заочну форму навчання також потрібен сертифікат про проходження ЗНО. Здавати тестування на вступ не потрібно абітурієнтам лише пільгових категорій.

Питання: Чи можна підготуватися до ЗНО за рік?

Відповідь: Насамперед усе залежить від рівня підготовки учня та відсутності значних прогалин. У такому разі краще починати за 2 роки, особливо з таких об'ємних предметів, як історія, біологія.

Загалом рік на підготовку до ЗНО - це реальний термін. Зазвичай перші 6 місяців йдуть на повторення та систематизацію всього пройденого матеріалу, а другі на практичні рішення тестових та аналогічних завдань за минулі роки.

Питання: Обов'язкові предмети на ЗНО?

Відповідь: У 2022 році передбачено обов'язкове тестування з 4 предметів:

 • математика,
 • українська мова та література
 • історія України або іноземна мова (залежить вимоги спеціальності),
 • предмет на вибір.

Питання: чи можна не здавати ЗНО?

Відповідь: При бажанні вступати до вітчизняного вищого навчального закладу здавати ЗНО обов'язково. Це можна зробити одразу після школи, а можна через рік чи два.

Не здавати ЗНО можна, якщо учень збирається вступати до іноземного ВНЗ, зокрема в рамках деяких українсько-польських програм.

Також не здавати ЗНО можна при вступі до коледжу чи технікуму, ПТУ або на спеціальні профільні курси.

 

Також вас може зацікавити:

ЗНО ДПАНа головну

 

Коментарі

Світлана
Чудові курси. Донька готувалася з трьох предметівв в онлайн групах - математика англійська українська. Результат 187, 180, 181 балів відповідно.Всім раджу звертатися до цього начального центру. В них доречі ще є і офлайн курси з підготовки до ЗНО в Ірпені, але нам з Києва було незручно їздити, да і війна потім почалася(
21 серпня, 2022
Микола
Я з вами повністю погоджуюсь. У наш час розраховувати на школу не можна. Зараз то бомбардування, то тривога — весь час у підвалі, якщо не в підвалі — значать онлайн на тридцять осіб одночасно, які можуть бути знання. Тому записав сина до цієї школи. Займається з трьох предметів одночасно, графік повністю влаштовує, і я не хвилююсь, що пішов до репетитора, а тут повітряна тривога.
3 листопада, 2022
Вікторія
Доньці в наступному році треба здавати ЗНО, але з математикою в неї є певні проблеми. Тому я підшукала онлайн курси, щоб вона могла готуватися разом з репетитором. Донька займається два місяці і я вже бачу прогрес. Подобається, що викладач не тільки дає завдання, але й докладно розтлумачує матеріал. Крім того, донька кожен раз виконує практичні завдання на закріплення матеріалу. Дуже дякую, що є змога вчитися онлайн в такий непростий час та плідно готуватися до здачі ЗНО.
2 листопада, 2022
Максим
Я учень випускного класу, мрію вступити на перекладача англійської мови, тому мені потрібен найвищий бал ЗНО з англійської мови. У нашій школі є лише один вчитель англійської мови, і репетитора не можна знайти в місті, тому переконав моїх батьків записати мене на онлайн курси. Самостійно вибирав школу в Інтернеті. Зараз займаюся в групі, де є лише п’ять студентів - мені це дуже подобається, оскільки викладач приділяє мені достатньо уваги. Уроки цікаві та динамічні, матеріал легко представлений, все пояснюється як на полицях - його легко запам'ятовувати. Домашні завдання також дають, але наступного заняття все що викликало труднощі пояснюється та ретельно розбирається. І вчитель виправив мою вимову англійських звуків. Загалом, я продовжую вчитися, я впевнений, що складу іспити з ЗНО та вступлю до ВНЗ.
3 листопада, 2022
Настя
Я рік самостійно вивчала іноземну мову, прогрес звичайно ж був, але коли я почала вивчати матеріал з педагогом онлайн мій прогрес значно збільшився. Я за 2 місяці, пройшовши курси, підтягнула та знала більшому ніж за весь рік. Педагог допомагає розібрати якщо щось не виходить. Задає домашнє завдання та розбирає його дуже ретельно. Це не просто курси - це реальне навчання на результат, а не кількість учнів.
3 листопада, 2022
Валерія
Теж маю намір підтягнути іноземну. Тільки нещодавно записалась, два тижні займаюсь. Поки що все вдається, але мені складнувато. Боюсь, що буду відставати з інших шкільних предметів. Скажіть, чи змогли ви суміщати курси підготовки до ЗНО з іноземної мови одночасно з навчанням в школі? Чи не погіршилась від цього успішність з інших предметів? 
3 листопада, 2022
Віталій
Якість навчання у моїй школи дуже низька, і для того, щоб здати ЗНО і вступити до бажаного вузу я записався на онлайн курси. Вчитись тут мені подобається набагато більше, ніє у школі. За декілька тижнів я почав замічати, як я прогресував у навчанні. Доречі, коштують ці курси не дорого, кожен може собі дозволити.
3 листопада, 2022
Юлiя
В наступному році я закінчую школу, тому вирішила знайти курси для підготовки до ЗНО. Ознайомилась з великою кількістю навчальних платформ та обрала цю онлайн школу. Я займаюсь з двох предметів, індивідуально математикою та у групі англійською мовою. Мені подобається, що заняття проходять онлайн і можна займатись у зручний для себе час, в будь-якому місці де є інтернет, а пропущені заняття висилають у записі. А якщо щось незрозуміло можна зв'язатись з викладачем через вайбер або телеграм. Я вважаю, що на сьогодні такий формат навчання найзручніший, зважаючи на ситуацію в країні.
3 листопада, 2022
Олена
Вчителька мого сина порадила саме цей освітній центр, щоб підтягнути англійську і математику, готуючись до ЗНО. Син почав займатися ще навесні, щоб здати ЗНО 2023 на відмінно. За пів року навчання онлайн я помітила, що він набагато краще став розуміти математику. Репетитор з англійської мови допоміг сину, нарешті, вивчити граматику, у якій він постійно плутається. Мені подобається, що дитина навчається вдома онлайн та отримує необхідні знання для здачі екзаменів. Поки що репетиторами повністю задоволена.
3 листопада, 2022
Олег
Я вже зараз розпочав підготовку до ЗНО. За рекомендацією вибрали ці курси. Я займаюся з кількох предметів. Я багато, на жаль, не розумію і на допомогу мені приходять викладачі. Я питаю і мені відповідають на всі запитання. Формат навчання дуже зручний та практичний. Не шкодую, що навчаюся тут.
4 листопада, 2022
Саша
Я вибрав собі два предмети англійську та математику. Зараз схожу навчання онлайн. Мені дають додаткові матеріали з предметів, задають домашнє завдання. Потім ми його разом перевіряємо та закріплюємо вивчений матеріал. Після навчання я пройду пробне тестування і думаю, що результат вийде хорошим. Курси добре розроблені.
4 листопада, 2022
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 10 =