Підготовка до ЗНО 2022 онлайн

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Онлайн підготовка до ЗНО 

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Онлайн підготовка до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання - надзвичайно важливий етап в житті школярів, які готуються стати студентами. І якщо спочатку навчального року здається, що ЗНО десь там за горизонтом і часу на підготовку достатньо, то в середині 11 класу усвідомлюєш, що його зовсім не так багато.

Підготовка обов'язково повинна здійснюватися протягом усього навчального року. Так як багато предметів охоплюють період декількох класів, пройти всі теми в експрес режимі, неможливо.

Якщо не займатися, обов'язково залишаться прогалини, які в подальшому вплинуть на підсумковий бал. Тому готуватися необхідно для досягнення успішних результатів і вступу в потрібний навчальний заклад. Залишається тільки вибрати досвідченого викладача і вид занять.

 

 

Пропонуються наступні предмети для підготовки до ЗНО онлайн:

 

Підготовка до ЗНО олайн. Приклад онлайн уроку.

 

Приклади інших живих онлайн занять

 

Курси ЗНО онлайн

Курси ЗНО онлайн

Для підготовки до найважливішого іспиту для школярів, наш центр підготовки до ЗНО пропонує спеціалізовані курси. Сучасні реалії диктують свої умови. Це стосується як витрат часу на те, щоб дістатися до місця занять, так і загального комфорту.

Заняття в домашній атмосфері в дистанційному режимі, на перший погляд розслаблюють. Але насправді, коли розумієш, для чого потрібно займатися, виявляється, що така атмосфера сприяє більш глибоким знанням. Школярі відчувають себе більш комфортно і впевнено.

Учень може вибрати індивідуальні заняття і займатися в своєму темпі, коригуючи з викладачем програму з урахуванням рівня знань, а також частоту і тривалість занять. Все це позитивні сторони індивідуального навчання.

 

 

ЗНО онлайн

А також він може обрати заняття з підготовки до ЗНО в групі. Великим плюсом такого виду навчання є стабільний графік занять і шансів на те, щоб упустити що-небудь в програмі підготовки не залишається. Викладач дотримується плану уроків, присутній контроль домашніх завдань, а також надається доступ до навчальних матеріалів. І обов'язковими є тести на закріплення пройденої теми.

Крім того, заняття в групах припускають щомісячні зрізи знань - учні проходять пробне ЗНО і отримують можливість оцінити рівень і побачити власний прогрес в навчанні.

Якщо ви вибираєте онлайн підготовку, важливим нюансом є наявність пробного заняття. Після нього ви зможете точно визначити, чи підходять заняття онлайн особисто вам. Докладніше про ЗНО і ДПА.

 

 

Ми враховуємо можливі складнощі, з якими можуть стикатися майбутні студенти на онлайн заняттях і робимо їх максимально комфортними для учнів і викладачів.

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Онлайн курси підготовки до ЗНО

Онлайн курси підготовки до ЗНО

На курсах підготовки до незалежного оцінювання в Planetaclub відбувається повне освоєння навчального матеріалу в режимі живих онлайн уроків. А потім тренування і аналіз помилок під керівництвом викладача.

Викладач на курсах, допоможе:

  • Швидко визначити сильні і слабкі сторони
  • Уточнити необхідний прохідний бал до обраного ВНЗ
  • Дати учням чіткий план уроків
  • Вибрати стратегію підготовки з урахуванням рівня знань групи
  • Повністю заповнити прогалини
  • Побачити свій прогрес після кожного пробного тесту ЗНО, а також після чергового зрізу знань.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

Веб камера

 

 

Наші учні успішно здають ЗНО, за умови регулярних відвідувань онлайн занять і виконання завдань репетиторів!

 

 

 

Лише деякі міста де доступна підготовка до ЗНО онлайн: 

фактично ви можете займатися з будь-якої точки світу де є інтернет

Ирпень

Запорожье
Киев Николаев
Харьков Одесса
Днепр Херсон
Донецк Львов

 

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

ЗНО ДПАНа головну

 

Зворотній дзвінок