Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО 2022 онлайн

Доступні наступні предмети для підготовки:

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

 Контакти 

Вартість занять

Онлайн підготовка до ЗНО 

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Онлайн підготовка до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання - надзвичайно важливий етап в житті школярів, які готуються стати студентами. І якщо спочатку навчального року здається, що ЗНО десь там за горизонтом і часу на підготовку достатньо, то в середині 11 класу усвідомлюєш, що його зовсім не так багато.

Підготовка обов'язково повинна здійснюватися протягом усього навчального року. Так як багато предметів охоплюють період декількох класів, пройти всі теми в експрес режимі, неможливо.

Якщо не займатися, обов'язково залишаться прогалини, які в подальшому вплинуть на підсумковий бал. Тому готуватися необхідно для досягнення успішних результатів і вступу в потрібний навчальний заклад. Залишається тільки вибрати досвідченого викладача і вид занять.

 

 

Пропонуються наступні предмети для підготовки до ЗНО онлайн:

 

Підготовка до ЗНО олайн. Приклад онлайн уроку.

 

Приклади інших живих онлайн занять

 

Курси ЗНО онлайн

Курси ЗНО онлайн

Для підготовки до найважливішого іспиту для школярів, наш центр підготовки до ЗНО пропонує спеціалізовані курси. Сучасні реалії диктують свої умови. Це стосується як витрат часу на те, щоб дістатися до місця занять, так і загального комфорту.

Заняття в домашній атмосфері в дистанційному режимі, на перший погляд розслаблюють. Але насправді, коли розумієш, для чого потрібно займатися, виявляється, що така атмосфера сприяє більш глибоким знанням. Школярі відчувають себе більш комфортно і впевнено.

Учень може вибрати індивідуальні заняття і займатися в своєму темпі, коригуючи з викладачем програму з урахуванням рівня знань, а також частоту і тривалість занять. Все це позитивні сторони індивідуального навчання.

 

 

ЗНО онлайн

А також він може обрати заняття з підготовки до ЗНО в групі. Великим плюсом такого виду навчання є стабільний графік занять і шансів на те, щоб упустити що-небудь в програмі підготовки не залишається. Викладач дотримується плану уроків, присутній контроль домашніх завдань, а також надається доступ до навчальних матеріалів. І обов'язковими є тести на закріплення пройденої теми.

Крім того, заняття в групах припускають щомісячні зрізи знань - учні проходять пробне ЗНО і отримують можливість оцінити рівень і побачити власний прогрес в навчанні.

Якщо ви вибираєте онлайн підготовку, важливим нюансом є наявність пробного заняття. Після нього ви зможете точно визначити, чи підходять заняття онлайн особисто вам. Докладніше про ЗНО і ДПА.

 

 

Ми враховуємо можливі складнощі, з якими можуть стикатися майбутні студенти на онлайн заняттях і робимо їх максимально комфортними для учнів і викладачів.

 

Чому варто звернути увагу на наші курси підготовки до ЗНО:

Живі онлайн уроки

Пробне заняття
Досвідчені викладачі Міні-група до 6 учнів
Регулярні заняття Предмети для підготовки до ЗНО онлайн
Тестові матеріали Перевірка домашніх завдань
Пробне тестування

 

Онлайн курси підготовки до ЗНО

Онлайн курси підготовки до ЗНО

На курсах підготовки до незалежного оцінювання в Planetaclub відбувається повне освоєння навчального матеріалу в режимі живих онлайн уроків. А потім тренування і аналіз помилок під керівництвом викладача.

Викладач на курсах, допоможе:

 • Швидко визначити сильні і слабкі сторони
 • Уточнити необхідний прохідний бал до обраного ВНЗ
 • Дати учням чіткий план уроків
 • Вибрати стратегію підготовки з урахуванням рівня знань групи
 • Повністю заповнити прогалини
 • Побачити свій прогрес після кожного пробного тесту ЗНО, а також після чергового зрізу знань.

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

Веб камера

 

 

Наші учні успішно здають ЗНО, за умови регулярних відвідувань онлайн занять і виконання завдань репетиторів!

 

 

 

Лише деякі міста де доступна підготовка до ЗНО онлайн: 

фактично ви можете займатися з будь-якої точки світу де є інтернет

Ирпень

Запорожье
Киев Николаев
Харьков Одесса
Днепр Херсон
Донецк Львов

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: що таке ЗНО?

Відповідь: Абревіатура ЗНО закріпилася згідно з українською назвою: “зовнішнє незалежне тестування”. Це атестація випускників шкіл у вигляді тестування, яка дає змогу отримати сертифікат для подальшого вступу до вищого навчального закладу. У випадку ЗНО тестування проходить по ряду предметів обов'язкових для всіх та інших предметів залежно від обраної спеціальності.

Тестування з 5 предметів відбувається за бюджетні кошти. Якщо учень хоче пройти тестування і з інших предметів, то це можна здійснити на платній основі.

 

Питання: Навіщо потрібне ЗНО?

Відповідь: Незалежне тестування має вирішити 2 основних завдання:

 1. забезпечити кожному бажаючому здобути вищу освіту, рівні умови для вступу;
 2. мінімізувати корупційні складові під час вступу до ВНЗ.

Паралельно таке тестування сприяє підвищенню рівня освіти у країні.

Питання: Чи можна вступити до ВНЗ, якщо не здав ЗНО?

Відповідь: Для вступу практично у всі ВНЗ потрібен сертифікат ЗНО, але якщо набраних балів не вистачає для вступу, можливі варіанти: вибрати іншу спеціальність, спеціалізацію або інший навчальний заклад, де не потрібен предмет, по якому не пройдено ЗНО;

 • вибрати ВНЗ, в якому є альтернативний варіант ЗНО - складання іспитів;
 • вступити до іноземного навчального закладу на підставі атестату про середню освіту;
 • перездати ЗНО наступного року, іноді “рік на роздуми” може кардинально змінити плани щодо обраної спеціальності, але готуватися протягом року необхідно ретельно.

Питання: Що буде якщо здати ЗНО на 100 балів?

Відповідь: 100 рейтингових балів є пороговими чи прохідними. Це означає, що абітурієнт отримав прохідний бал для вступу до вищих навчальних закладів. Але цієї кількості балів може бути недостатньо для вступу на престижні спеціальності з великим конкурсом.

Питання: Які прохідні бали на ЗНО?

Відповідь: Прохідний бал стає відомий після перевірки всіх результатів тестування. Кожен вищий навчальний заклад може самостійно встановлювати прохідний бал на бюджет та різні спеціальності. Детальніше можна ознайомитися тут.

Для оцінки перспектив необхідно ознайомитися з даними по ВУЗу, що цікавить, за пару попередніх років.

Питання: Скільки взагалі балів на ЗНО?

Відповідь: Оцінна шкала для прохідного бала включається в проміжок 0-200 балів. Потрібно враховувати, що прохідний бал для вступу щорічно після тестування з кожного предмета окремо. На сайті Міністерства освіти є таблиці із прохідними балами з кожного предмета за минулі роки тестування.

Остаточний бал складається із суми:

 • балів по кожному сертифікату ЗНО;
 • середнього бала атестату;
 • оцінки за творчий конкурс, якщо такий передбачає обрану спеціальність.

Питання: Що буде якщо я не здам ЗНО?

Відповідь: Така ситуація цілком можлива і не варто панікувати. Можливі варіанти вибору іншої спеціальності, навчального закладу, у т.ч. за кордоном. Також можна перенести здачу ЗНО на наступний рік, і оцінити впевненість у бажанні вступити на конкретну спеціальність.

Питання: Чи потрібно здавати ЗНО для заочного навчання?

Відповідь: Для вступу на заочну форму навчання також потрібен сертифікат про проходження ЗНО. Здавати тестування на вступ не потрібно лише пільговим категоріям.

Питання: Чи можна підготуватися до ЗНО за рік?

Відповідь: Насамперед усе залежить від рівня підготовки учня та відсутності значних прогалин. У такому разі краще починати за 2 роки, особливо з таких об'ємних предметів, як історія, біологія.

Загалом рік на підготовку до ЗНО це реальний термін. Зазвичай перші 6 місяців йдуть на повторення та систематизацію всього пройденого матеріалу, а другі на практичні рішення тестових та аналогічних завдань за минулі роки.

Питання: Обов'язкові предмети на ЗНО?

Відповідь: У 2022 році передбачено обов'язкове тестування з 4 предметів:

 • математика,
 • українська мова та література
 • історія України або іноземна мова (залежить вимоги спеціальності),
 • предмет на вибір.

Питання: чи можна не здавати ЗНО?

Відповідь: При бажанні вступати до вітчизняного вищого навчального закладу здавати ЗНО обов'язково. Це можна зробити одразу після школи, а можна через рік чи два.

Не здавати ЗНО можна, якщо учень збирається вступати до іноземного ВНЗ, зокрема в рамках деяких українсько-польських програм.

Також не здавати ЗНО можна при вступі до коледжу чи технікуму, ПТУ або на спеціальні профільні курси.

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайн

Підготовка до ЗНО з фізики онлайнПідготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

 

Вас може зацікавити:

ЗНО ДПАНа головну