Зворотний дзвінок

Репетитори з англійської мови

Також пропонуємо заняття і з інших предметів:

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтеся з курсами англійської. Це заняття в групах до 6 учнів 

Репетитор англійської для дітей 5-10 років, переходьте!

Англійська мова для школярів 5-11 класів в Ірпені

Репетитор англійської

Якщо вам потрібен репетитор з англійської мови та ви його вже давно шукаєте і пошук вам вже набрид то прийшов час все-таки його вже знайти! Навчальний центр Planetaclub - це те що вам потрібно!

Вивчення англійської в сучасному світі - не просто шкільна необхідність. Вона по праву вважається найпопулярнішою мовою міжнародного спілкування. І куди б ви не приїхали, виявиться, що багато жителів володіють нею на достатньому для розуміння рівні. А це означає, що необхідно не тільки добре підготуватися до здачі іспитів або ЗНО, а й вивчити мову впринципі!

Вивчення англійської з репетитором небхідно для того, щоб потрапивши в іншу країну, ви могли дістатися до місця призначення, а зустрівши іноземця в Україні, не розгубитися і допомогти. Крім того, його знання стане в нагоді і в роботі. Це точно. Всі технічні новинки, наукові розробки, інформація з будь-якої сфери - все це спочатку з'являється на цій мові.

Якщо всі вищенаведені аргументи схиляють вас до навчання англійської, і ви вибираєте підготовку до ЗНО з цього предмету або бажаєте поліпшити свій мовний рівень, то наступним важливим кроком є вибір виду занять і репетитора. Навіть якщо ви хочете почати вивчення англійської з нуля, то вам також до нас! 

Уроки английскої з репетитором

Уроки англійськоїВчити англійську мову з викладачем в центрі репетиторства - те, що потрібно, якщо потрібен індивідуальний підхід у вивченні мови.

За допомогою репетиторства англійської мови учень, засвоїть і пережене шкільну програму, попрацює над окремими темами, які найважче даються. Попрактикує мовні конструкції, підвищить розмовний рівень, підготується до підсумкової атестації на високий бал.

Іноземна мова для школярів з викладачем проходить як індивідуально, так і в міні-групах по 2-3 учні. Ця кількість учнів, також передбачає індивідуальний підхід, так як діти навчаються строго за рівнем підготовки.

Наші кваліфіковані викладачі швидко визначать рівень учня та запропонують групу виходячи з рівня і класу.

Викладач англійської надає свої послуги по програмі, яка складена для кожного конкретного учня чи міні-групи. Це дозволяє отримати хороші результати в навчанні. І високі бали на іспитах

Якщо вам потрібен хороший приватний репетитор з англійської мови, реєструйтесь до нас на заняття прямо. І ви гарантовано залишитеся задоволені навчанням, а згодом і результатом!

Також можливі заняття з індивідуальним репетитором англійської для дорослих!

Долучайтесь до наших занять з англійської, і ми підготуємо вас не тільки до здачі ЗНО, ДПА але і до поїздок за кордон і улюбленої професії!

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором англійської не виходячи з дому!

 

 

Переваги уроків англійскої мови у нашому репетиторському центрі:

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із англійською займайся й іншими предметами

Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літературиРепетитор з Історії

Репетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географії

 

 

РепетиториНа головну