Зворотний дзвінок

Денис Корабльов

Керівник відділу маркетингу

Освіта вища:

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність: «Журналістика» (журналіст)
  • Харківський національний педагогічний університеті імені Г.С. Сковороди, за спеціальністю «Початкова освіта» (вчитель 1-4 класи)
  • Київський економічний інститут менеджменту, спеціальність: «Маркетинг»

Автор статей в галузі дошкільної та середньої шкільної освіти, зокрема, про впровадження в навчальний процес сучасних розробок в сфері онлайн-навчання, які активно застосовуються колегами.

Денис – професійний журналіст, який визначив, в процесі діяльності, для себе напрямок – підготовка навчальних матеріалів і посібників, що сприяють розвитку онлайн-технологій в освіті.

Досконало володіє українською та російською мовами, спеціалізується на підготовці матеріалів різної тематики, в тому числі, за програмою нової української школи (НУШ). Різносторонній підхід до роботи дозволяє йому виконувати завдання будь-якого рівня складності. Його кредо: «Складне завдання захоплює і допомагає розвиватися».

Матеріали, підготовлені Денисом, це завжди унікальні, наповнені змістом роботи, що мають високий ступінь індивідуальності та актуальності.

Багаж досвіду і знань привели Дениса в Planetaclub, де він втілює в реальність всі свої креативні плани професійної діяльності. Вміє правильно ставити завдання, і вести до успіху колектив однодумців, якими керує.

Фейсбук Корабльов