Вітаємо на нашому сайті

Навчально-освітнього центру

planetaclub

Контакти

Працюємо офлайн в Ірпені й онлайн по всій Україні!

Раді запропонувати вам наступні послуги:

докладніше клікайте ...

Онлайн школаЗНО ДПАОнлайн курси для дітейКурси для дітей

Онлайн курси для школярівКурси для школярівРепетитори онлайнРепетитори

Всі наші ціни

Освіта важлива для кожного!

Навчально-освітній центрСьогодні питання освіти гостро стоїть для багатьох батьків. Адже кожен хоче для своєї дитини тільки найкращого. Дуже важливо, щоб школярі отримували максимально якісну освіту і могли повною мірою засвоювати ті чи інші предмети. З цим відмінно справляється наш навчальний центр.

Ми знаємо, як важливо для кожного учня отримувати не тільки хороші оцінки, а й знання. Це важливо для освітнього процесу на кожному ступені навчання, починаючи з дошкільної освіти і закінчуючи старшими класами. Для цього ми створили навчально-освітній центр Planetaclub, допомагає дітям всіх класів по всім необхідним предметам онлайн по всій Україні. А також офлайн в місті Ірпінь.

 

 

 

Особливості навчання в нашому освітньому центрі.

Навчальний центр

Для того, щоб дитина з радістю відвідувала додаткові заняття, необхідно зацікавити її в цьому процесі, використавши для цього сучасні методики. Саме тому у навчання в нашому навчальному центрі особливий підхід.

Ми допомагаємо кожному школяреві стати впевненіше в вивченні предмета і усунути прогалини в знаннях. Ми не просто змушуємо заучувати нудні правила і формули, а показуємо, як їх застосовувати на практиці.

Взагалі навчальні освітні центри - це унікальна можливість для дітей та їх батьків отримати якісну освіту в зручному форматі без зайвого навантаження і не потрібних навичок. У цьому випадку Ви можете бути впевнені за якість навчання вашого школяра.

 

 

Навчально-освітній центр Planetaclub працює в декількох напрямках:

Онлайн школа з видачею документа про завершення школи державного зразка.

Онлайн школаУчні навчального центру в рамках онлайн школи щодня відвідують онлайн-уроки з учителями за розкладом. З нашого досвіду кількість дітей на онлайн навчанні не повинно перевищувати шести учнів. Така кількість обумовлена тим, що діти і вчитель займаються в режимі реального часу. Фактично - це звичайний урок. Всі присутні - повноправні учасники заняття і вчитель повинен встигнути побачити і почути кожного. Крім того, при такій кількості ймовірність технічних несправностей мінімальна.

Діти дуже швидко звикають до нового для них формату навчання і на другому-третьомузанятті відчувають себе комфортно як на уроці в класі.

Заняття в Planetaclub побудовані таким чином, щоб максимально наблизити онлайн урок до звичайного уроку в школі. Вся різниця, полягає у тому, що вчитель і учень перебувають по різні боки монітора. В іншому все схоже: учитель викладає тему заняття, учень задає питання і миттєво отримує на нього відповідь. Учитель опитує всіх учасників і тут, їх мала кількість - великий плюс. П'ять-шість учнів опитати набагато простіше, ніж весь клас і діти отримують більше уваги вчителя, ніж на уроці в школі.

В нашій онлайн-школі вчителі активно застосовують STEM-підхід. Діти беруть участь в інтерактивних онлайн лабораторіях з фізики, хімії, біології, математики і навіть англійської.

У розпорядженні учнів навчального центру доступ до сайту з сучасним навчальним матеріалом. На цьому сайті вони отримують завдання від вчителів і отримують оцінки. Онлайн школа працює по всій Україні! Детальніше про онлайн школу ось тут.

Підготовка до ЗНО и ДПА.

Підготовка до ЗНО ДПАЦі іспити дуже важливі для всіх старшокласників. Заняття в навчальному центрі суттєво допоможуть отримати гарні бали з цих випробувань і вступити до вищих навчальних закладів. Ви можете вибрати необхідний предмет або відразу кілька предметів. Якщо ви перебуваєте в Ірпені, то із задоволенням запросимо вас готуватися до ЗНО та ДПА в наш освітній центр. Ну а якщо ви з іншого регіону, то будемо раді бачити вас біля монітора онлайн.

Курси підготовки до ЗНО з основних предметів стартують кожного вересня для учнів 10-11 класів. Курси підготовки до ДПА також починаються щорічно у вересні для учнів 4, 9 класів. У січні ми проводимо додатковий набір на експрес-курси підготовки до ДПА та ЗНО. Для всіх інших класів також є можливість формування міні-груп від 4 до 6 учнів за шкільною програмою.

Ви можете ознайомитись з обов'язковими предметиами для ЗНО і з обов'язковими предметами для ДПА

Викладачі навчального центру займаються так, що часто учні випереджають програму, але якщо у дитини виникає прогалина, вони відразу направляють зусилля, щоб його заповнити.

Адже школярі не завжди вчаться стабільно з класу в клас. В якомусь класі цілком могла виникнути ситуація, коли учень пропустив тему по здоров'ю або був у від'їзді. Але на ЗНО цього не поясниш, тому доводиться ретельно займатися. Детальніше про підготовку до ЗНО та ДПА тут

 

Курси для дітей 4-10 років онлайн і офлайн.

Курси для дітей

Саме в дитинстві закладаються основи освіти. Тому дуже важливо, щоб дитина отримувала необхідні знання, але при цьому вони були надані в легкій і доступній формі.

Наш освітній центр допоможе навчити читати, рахувати і писати. Заняття для маленьких учнів проходять в ігровій формі так, що вони отримують не тільки користь, але і задоволення від таких уроків. При цьому ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного учня і враховуємо його підготовку, а також ступінь розвитку.

Для кожного ми створюємо унікальний план занять, який допомагає налаштувати малюка на навчання, а також повідомити йому необхідні знання та навички.

Клікайте щоб дізнатися докладніше про онлайн курси для дітей. І заходь те на офлайн курси для дітей.

 

Курси для школярів 5-11 класів онлайн і офлайн.

Курси для школярів

Також ви можете записати свого школяра на курси з будь-якого необхідного предмету з 5 по 11 клас. Курси в навчальному центрі Planetaclub - це групові заняття до 6 осіб. Такі заняття допомагають засвоїти шкільну програму, а також вивчити додатковий матеріал при необхідності.

Викладачі освітнього центру допоможуть учням з п'ятого по одинадцятий клас вивчити всі важливі теми, а також усунути прогалини в знаннях. Ми підготуємо учня до всіх перевірочних і контрольних робіт з обраного предмету, а також до складання іспитів. Курси для школярів з 5 по 11 клас включають в себе весь необхідний перелік предметів шкільної програми, таких як: українська мова, математика, біологія, хімія, історія, інформатика, англійська мова і так далі. Ви можете вибрати один або кілька предметів для того, щоб здійснити якісну підготовку по ним і підвищити знання.

Детальніше про курси для школярів онлайн тут. Офлайн - тут.

Ну а якщо ви хочете займатися в навчальному центрі з викладачами індивідуально або в маленьких групах до 3-х чоловік то вам підійдуть заняття з репетиторами (див. нижче).

 

Репетиторы школьных предметов онлайн и офлайн

Репетитори

Також в нашому освітньому центрі проводяться заняття з репетиторами. На відміну від курсів, де пропонуються групові уроки з викладачами, заняття з репетиторами - індивідуальні. А також в міні-групах до 3 учнів.

Кваліфіковані педагоги допоможуть зрозуміти необхідний матеріал і засвоїти всі важливі теми по обраному вами предмету. Заняття з репетитором можна здійснювати як в оффлайн, так і в онлайн режимі. Онлайн працюємо по всій Україні

Залежно від того, який вид навчання для вас більш кращий, ви повідомляєте про це фахівцям навчального центру і вони готують певні плани уроків, який буде повністю відповідати вашим бажанням і вимогам, але при цьому включати певні теми, сучасні методики та освітні програми для того , щоб учень міг в повній мірі освоїти той чи інший предмет.

Вчителі в навчальному центрі в доступній формі пояснюють матеріал, зацікавлюють і "запалюють" учнів. Завдяки цьому діти дуже швидко засвоюють необхідні знання. Такі результати досягаються завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини. І це не просто слова: на першому занятті викладач оцінює не тільки рівень володіння предметом, а й спосіб сприйняття інформації. Адже є учні, краще сприймають матеріал на слух, є ті, кому краще прочитати самому, а є ті, кому краще подавати інформацію візуально. А ще є діти з різним темпераментом і до них теж потрібно знайти підхід.

Для того щоб докладніше дізнатися про репетиторів онлайн клікайте. Інформація про репетиторів офлайн в Ірпені тут.

 

У чому переваги навчального центру Planetaclub?

  • Навчальний центр PlanetaclubУ нашому освітньому центрі працюють фахівці з великим досвідом діяльності в сфері освіти. Вони завжди зможуть знайти індивідуальний підхід до учня і зробити так, щоб дитина отримувала максимум користі від проведених занять.

  • Для своїх курсів ми готуємо спеціальні плани і методики, які допомагають пояснити усі теми в легкій і доступній формі.

  • Для здійснення занять ми застосовуємо лише сучасну літературу, а також всі технічні можливості в тому випадку, якщо мова йде про онлайн заняття.

  • Навчальний центр йде назустріч нашим клієнтам. Ми завжди можемо підібрати для них оптимальний варіант занять відповідно до необхідного часом і місцем проведення курсів.

  • Ви можете вибрати один або кілька предметів, які будуть оптимально розподілені нашими фахівцями так, щоб дитина не отримувала зайвого навантаження. Діти отримують знання в доступній формі.

Все це та інші вигідні умови нашого освітнього центру робить його привабливим для багатьох батьків і учнів.

 

Як записатися в наш дистанційний навчальний центр?

Дистанційний навчальний центр

Якщо Ви вибрали наш навчальний заклад, то записатися на заняття можна зателефонувавши за телефонами вказаними в розділі Контакти. Фахівці детально розкажуть про всі нюанси навчального процесу і детально відповідять на всі, що цікавлять Вас питання.

Ви також можете звернутися власне на сам сайт освітнього центру Planetaclub де зможете ознайомитися з докладною інформацією про уроки, викладачів і предмети, а також здійснити на курси в будь-якому зручному для вас режимі.

Сайт навчального центру також містить відгуки від наших клієнтів і відповіді на питання для батьків, які ще не вибрали необхідний предмет для додаткової освіти своєї дитини. Наш дитячий навчальний центр - це унікальна можливість отримати знання для дитини будь-якого віку в легкій і доступній формі.

 

 

 

 

Освітній центр Planetaclub працює тільки з кращими і перевіреними викладачами. Висока якість викладання і підготовки до іспитів гарантована!

 

 

Для того щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроківПитання і відповіді

відгукиПублічна офертаСпособи оплати

Новини Planeta Club