Зворотний дзвінок

Навчальний центр онлайн в Україні

planetaclub

Контакти

Всі наші ціни

Вітаємо на сайті нашого навчально-освітнього центру!

Навчально-освітній центрPlanetaclub, як навчальний центр працює з кінця 2017 року. Наша діяльність спрямована на навчання дітей майже вікових категорій. Ми станемо корисними для учнів від найменшого віку до 17 років. Працюємо з:

  • дітьми від 4 років у рамках підготовки до школи та розвиваючих занять, а також на уроках з логопедом;
  • зі школярами всіх класів індивідуально з репетиторами та на групових курсах;
  • З тими ж школярами на дистанційних заняттях в онлайн-школі по всій Україні і не тільки;
  • З чотирикласниками та дев'ятикласниками на курсах підготовки до ДПА;
  • Із одинадцятикласниками на підготовці до ЗНО.

Освітній центр пропонує заняття з усіх шкільних (і дошкільних) предметів. Нашою головною відмінністю є можливість викладання матеріалу як онлайн в режимі реального часу так і офлайн, а також суміщення двох форматів в одному занятті. Це коли один учитель викладає для групи, яка займається у нас у центрі в місті Ірпінь (Київська область), а також для учнів, які дивляться трансляцію онлайн.

Інші відмінності навчання в нашому навчальному центрі

Відмінності навчання

Ми давно працюємо з учнями різного віку і розуміємо, якщо дитина будь-якого віку зацікавлена, вона буде відвідувати заняття із задоволенням. Такий інтерес - єдиний привід для учня добре вчитися і засвоювати матеріал. Саме тому наш дитячий освітній центр дистанційного навчання робить все можливе, щоб дитина не просто прослухала урок, а відразу застосовувала сказане вчителем на практиці.

Відірвані від реальності формули і правила учні, якщо і запам'ятовують, то неохоче. Формули ми звичайно вчимо і перевіряємо школярів на знання матеріалу. Але щоб зацікавити і допомогти краще зрозуміти черговий параграф, краще показати, як їх можна використовувати в реальному житті.

У порівнянні зі звичайною школою, приватні навчальні дисттанціні освітні центри для дітей як наш, мають більш широкі можливості для включення нововведень до шкільної програми. Таким чином, у нас є можливість її урізноманітнити і подарувати школярам відчуття, що знання, які вони отримують, дійсно корисні.

Ми, команда дитячого навчального центру, розуміємо необхідність щоденних занять. Крім того, ми знаємо, як важливо вміти «підібрати ключик» до учня, тому кожен крок навчання з дітьми пройдуть досвідчені викладачі. Наш колектив викладачів постійно розширюється фахівцями, які дуже люблять дітей і вміють з ними працювати. 

 

Чому Planetaclub?

 

 

 

До нас звертаються батьки з усіх країн Європи, деяких країн Азії та навіть Америки. Ну і звичайно ж ми широко відомі в нашому регіоні як репетиторський центр, що надає якісні знання!

Головні переваги навчального центру Planetaclub?

  • Переваги навчального центруУ нашому освітньому центрі працюють фахівці з великим досвідом діяльності в сфері освіти. Вони завжди зможуть знайти індивідуальний підхід до учня і зробити так, щоб дитина отримувала максимум користі від проведених занять.

  • Для своїх курсів ми готуємо спеціальні плани і методики, які допомагають пояснити усі теми в легкій і доступній формі.

  • Для здійснення онлайн і офлайн навчання ми застосовуємо лише сучасну літературу, а також всі технічні можливості.

  • Навчальний центр йде назустріч нашим клієнтам. Ми завжди можемо підібрати для них оптимальний варіант занять відповідно до необхідного часом і місцем проведення курсів.

  • Ви можете вибрати один або кілька предметів, які будуть оптимально розподілені нашими фахівцями так, щоб дитина не отримувала зайвого навантаження. Діти отримують знання в доступній формі.

Все це та інші вигідні умови нашого навчального центру робить його привабливим для наши багаточисельних клієнтів

Докладніше про наші послуги

Онлайн школа в режимі Live з видачею документа про завершення школи державного зразка.

Онлайн школаУчні нашого навчального центру в рамках онлайн школи відвідують щоденні уроки відповідно із затвердженим розкладом. Заняття проходять в режимі live в класичному форматі - вчитель-учень. Тривалість кожного уроку по 40 хвилин, з перервами по 5-10 хвилин. Кількість осіб в класі - до шести. З нашого досвіду невеликий клас дозволяє вчителю приділити увагу кожному. Адже, незважаючи на всі переваги онлайн навчання в освітньому центрі, важливим питанням є можливість дати знання і утримати увагу учня. Крім того, така кількість дозволяє знизити ймовірність технічних несправностей.

Діти дуже швидко звикають до нової, форми навчання і на другому-третьому занятті відчувають себе комфортно як на звичайному уроці в класі.

Онлайн навчання в дитячому навчальному центрі Planetaclub максимально наближене до звичних шкільних занять. Основна відмінність - відстань. В іншому - це класичні шкільні уроки. Учитель знайомить дітей з навчальним матеріалом, перевіряє знання, учні можуть задати питання і тут же отримати на них відповідь. З урахуванням невеликої кількості учнів в класі, вчитель встигає опитати кожного. Такий урок значно ефективніше звичайного у школі де у класі 30 учнів. Адже кожен отримує набагато більше уваги.

В нашій онлайн-школі вчителі активно застосовують STEM-підхід. Діти беруть участь в інтерактивних онлайн лабораторіях з фізики, хімії, біології, математики і навіть англійської.

Домашні завдання - це не тільки класичні письмові роботи. У розпорядженні викладачів центру освітньої діяльності - сучасні онлайн тести, цікаві завдання і навіть онлайн лабораторія. Наша онлайн школа працює для учнів всієї України і не тільки! 

Підготовка до ЗНО и ДПА онлайн і офлайн.

Підготовка до ЗНО ДПАЦі іспити дуже важливі для всіх старшокласників. Заняття в навчальному центрі суттєво допоможуть отримати високі бали і вступити до вищих навчальних закладів. Ви можете вибрати необхідний предмет або відразу кілька предметів. Якщо ви перебуваєте в Ірпені, то із задоволенням запросимо вас на підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА в наш освітній центр. Ну а якщо ви з іншого регіону, то будемо раді бачити вас біля монітора онлайн.

Курси підготовки до ЗНО онлайн з основних предметів стартують кожного вересня для учнів 10-11 класів. Підготовки до ДПА онлайн також починаються щорічно у вересні для учнів 4, 9 класів. У січні ми проводимо додатковий набір на експрес-курси підготовки до ДПА та ЗНО. Для всіх інших класів також є можливість формування міні-груп від 4 до 6 учнів за шкільною програмою.

Викладачі навчального центру займаються так, що часто учні випереджають програму, але якщо у дитини виникає прогалина, вони відразу направляють зусилля, щоб його заповнити.

Адже школярі не завжди вчаться стабільно з класу в клас. В якомусь класі цілком могла виникнути ситуація, коли учень пропустив тему по здоров'ю або був у від'їзді. Але на ЗНО цього не поясниш, тому доводиться ретельно займатися. Детальніше про підготовку до ЗНО та ДПА тут.

 

Курси для дітей 4-10 років дистанційно і офлайн.

Курси для дітей

Саме в дитинстві закладаються основи освіти. Тому дуже важливо, щоб дитина отримувала необхідні знання, але при цьому вони були надані в легкій і доступній формі.

Наш освітній центр допоможе навчити читати, рахувати і писати. Заняття для маленьких учнів проходять в ігровій формі так, що вони отримують не тільки користь, але і задоволення від таких уроків. При цьому ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного учня і враховуємо його підготовку, а також ступінь розвитку.

Для кожного ми створюємо унікальний план занять, який допомагає налаштувати малюка на навчання. Наші викладачі із задоволенням передадуть дитині необхідні знання.

Клікайте щоб дізнатися докладніше про онлайн курси для дітей. І заходьте на сторінку офлайн курсів для дітей.

 

Курси для школярів 5-11 класів онлайн і офлайн.

Курси для школярів

Також ви можете записати свого школяра на курси з будь-якого необхідного предмету з 5 по 11 клас. Онлайн навчання на курсах в навчальному центрі Planetaclub - це групові заняття до 6 осіб. Такі заняття допомагають засвоїти шкільну програму, а також вивчити додатковий матеріал при необхідності.

Викладачі освітнього центру допоможуть учням з п'ятого по одинадцятий клас вивчити всі важливі теми, а також усунути прогалини в знаннях. Ми підготуємо учня до всіх перевірочних і контрольних робіт з обраного предмету, а також до складання іспитів. Онлайн курси (як і офлайн курси) для школярів включають в себе весь необхідний перелік предметів шкільної програми, таких як: українська мова, математика, біологія, хімія, історія, інформатика, англійська мова та інші. Ви можете вибрати один або одразу кілька предметів для навчання

Ознайомтеся із курсами для школярів онлайн (в live форматі) і курсами для школярів офлайн.

Ну а якщо ви хочете займатися в навчальному центрі з викладачами індивідуально або в маленьких групах не більше 2-х учнів то вам підійдуть заняття з репетиторами (дивіться нижче).

 

Репетитори шкільних предметів онлайн та офлайн

Репетитори

У нашому навчальному центрі працюють репетитори з усіх шкільних предметів. Заняття з репетиторами по праву вважаються найефективнішими, тому що вони індивідуальні. Вся увага вчителя приділяється одному школяру. За наявності учнів, з одним рівнем знань і за бажанням батьків ми можемо об'єднати двох дітей в одну міні-групу. Ефективність уроків при цьому залишається незмінною, а вартість заняття помітно знижується.

Вчителі в навчальному центрі в доступній формі пояснюють матеріал, зацікавлюють і "запалюють" учнів. Завдяки цьому діти дуже швидко засвоюють необхідні знання. Такі результати досягаються завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини. І це не просто слова: на першому занятті викладач оцінює не тільки рівень володіння предметом, а й спосіб сприйняття інформації. Адже є учні, краще сприймають матеріал на слух, є ті, кому краще прочитати самому, а є ті, кому краще подавати інформацію візуально. А ще є діти з різним темпераментом і до них теж потрібно знайти підхід.

Для того щоб дізнатися докладніше, заходьте ев стрінку репетиторів онлайн. І на сторінку репетиторів в Ірпені.

 

Як записатися в наш навчальний центр дистанційного навчання?

Як записатися до навчального центру

Записатися на заняття можна зателефонувавши за телефонами вказаними в розділі Контакти. Наші менеджери детально розкажуть про всі нюанси навчального процесу і нададуть відповіді на всі питання що вас цікавлять.

Також реєстрацію можна здійснити прямо на нашому сайті за допомогою форми зворотнього зв'язку.

Сайт освітньо-навчального центру  містить відгуки від наших клієнтів і відповіді на питання для батьків, які ще не визначилися з вибором.

Навчання в нашому дитячьому навчальному центрі - це унікальна можливість отримати знання для дитини будь-якого віку в легкій і доступній формі.

 

 

Дистанційний освітній центр Planetaclub працює тільки з кращими і перевіреними викладачами. Висока якість викладання і підготовки до іспитів гарантована!

Автор: Денис Корабльов

 

Як дістатися

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту:

докладніше клікайте ...

Онлайн школаЗНО ДПАОнлайн курси для дітейКурси для дітей

Онлайн курси для школярівКурси для школярівРепетитори онлайнРепетитори