Зворотний дзвінок

Навчально-освітній центр онлайн в Україні

planetaclub

Онлайн навчання в LIVE форматі

Контакти

Всі наші ціни

Дистанційна освіта освіта може бути якісною!

Навчально-освітній центрВітаємо на сайті нашого навчально-освітнього центру!

Сучасні технології, доступність інформації створюють широкі можливості для навчання. При цьому основне питання, яке хвилює батьків - якість освіти. Всі ми звикли до того, що школа дає знання, а учні максимально засвоюють шкільну програму і готові до вступу до вищих навчальних закладів.

Дистанційний навчальний центр Planetaclub - не виняток. Завдяки можливостям дистанційного формату навчання змінюється лише місце проведення занять - воно може бути будь-яким. Суть залишається такою як і була. Освітній центр для дітей дасть всі необхідні знання, навчить і допоможе їх застосовувати на практиці. Planetaclub відмінно справляється з цим завданням.

Ми пропонуємо класичний формат навчання, коли вчитель й учень взаємодіють на уроці, а матеріал закріплюється під час виконання домашніх завдань. Тести і контрольні, як і в звичайній школі використовуються для контролю знань.

Ми, команда дитячого навчального центру, розуміємо необхідність щоденних занять. Крім того, ми знаємо, як важливо вміти «підібрати ключик» до кожного, тому кожен крок навчання з дітьми пройдуть досвідчені викладачі. Наш колектив викладачів постійно розширюється фахівцями, які дуже люблять дітей і вміють з ними працювати. 

"Зробити дистанційну освіту якісною та доступною кожному" - з цією метою ми створили наш навчально-освітній центр Planetaclub. Тепер ми пропонуємо різні види дистанційного навчання для школярів всієї України. Також ми працюємо і офлайн, в нашому центрі репетиторства в м Ірпінь.

 

Особливості навчання в нашому дистанційному освітньому центрі

Навчальний центр

Ми давно працюємо з учнями різного віку і розуміємо, якщо дитина будь-якого віку зацікавлена, вона буде відвідувати заняття із задоволенням. Такий інтерес - єдиний привід для учня добре вчитися і засвоювати матеріал. Саме тому наш дитячий освітній центр дистанційного навчання робить все можливе, щоб дитина не просто прослухала урок, а відразу застосовувала сказане вчителем на практиці.

Відірвані від реальності формули і правила учні, якщо і запам'ятовують, то неохоче. Формули ми звичайно вчимо і перевіряємо школярів на знання матеріалу. Але щоб зацікавити і допомогти краще зрозуміти черговий параграф, краще показати, як їх можна використовувати в реальному житті.

У порівнянні зі звичайною школою, приватні навчальні дисттанціні освітні центри для дітей як наш, мають більш широкі можливості для включення нововведень до шкільної програми. Таким чином, у нас є можливість її урізноманітнити і подарувати школярам відчуття, що знання, які вони отримують, дійсно корисні.

 

Чому Planetaclub?

 

 

 

Навчально-освітній центр Planetaclub працює в декількох напрямках:

Онлайн школа дистанційного навчання з видачею документа про завершення школи державного зразка.

Онлайн школаУчні дистанційного навчального центру в рамках онлайн школи відвідують щоденні уроки відповідно із затвердженим розкладом. Заняття проходять в режимі реального часу в класичному форматі - вчитель-учень. Тривалість кожного уроку по 40 хвилин, з перервами по 5-10 хвилин. Кількість осіб в класі - до шести. З нашого досвіду невеликий клас дозволяє вчителю приділити увагу кожному. Адже, незважаючи на всі переваги дистанційного навчання в освітньому центрі, важливим питанням є можливість дати знання і утримати увагу учня. Крім того, така кількість дозволяє знизити ймовірність технічних несправностей.

Діти дуже швидко звикають до нової, дистанційної форми навчання і на другому-третьому занятті відчувають себе комфортно як на звичайному уроці в класі.

Дистанційне навчання в дитячому освітньому центрі Planetaclub максимально наближене до звичних шкільних занять. Основна відмінність - відстань. В іншому - це класичні шкільні уроки. Учитель знайомить дітей з навчальним матеріалом, перевіряє знання, учні можуть задати питання і тут же отримати на них відповідь. З урахуванням невеликої кількості учнів в класі, вчитель встигає опитати кожного. Такий урок значно ефективніше звичайного у школі де у класі 30 учнів. Адже кожен отримує набагато більше уваги.

В нашій онлайн-школі вчителі активно застосовують STEM-підхід. Діти беруть участь в інтерактивних онлайн лабораторіях з фізики, хімії, біології, математики і навіть англійської.

Домашні завдання - це не тільки класичні письмові роботи. У розпорядженні викладачів центру освітньої діяльності - сучасні онлайн тести, цікаві завдання і навіть онлайн лабораторія. Наша онлайн школа дистанційного навчання працює для учнів всієї України! 

Підготовка до ЗНО и ДПА онлайн і офлайн.

Підготовка до ЗНО ДПАЦі іспити дуже важливі для всіх старшокласників. Дистанційні заняття в навчальному центрі суттєво допоможуть отримати високі бали і вступити до вищих навчальних закладів. Ви можете вибрати необхідний предмет або відразу кілька предметів. Якщо ви перебуваєте в Ірпені, то із задоволенням запросимо вас на підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА в наш освітній центр. Ну а якщо ви з іншого регіону, то будемо раді бачити вас біля монітора онлайн.

Дистанційні курси підготовки до ЗНО онлайн з основних предметів стартують кожного вересня для учнів 10-11 класів. Курси підготовки до ДПА онлайн також починаються щорічно у вересні для учнів 4, 9 класів. У січні ми проводимо додатковий набір на експрес-курси підготовки до ДПА та ЗНО. Для всіх інших класів також є можливість формування міні-груп від 4 до 6 учнів за шкільною програмою.

Викладачі навчального центру займаються так, що часто учні випереджають програму, але якщо у дитини виникає прогалина, вони відразу направляють зусилля, щоб його заповнити.

Адже школярі не завжди вчаться стабільно з класу в клас. В якомусь класі цілком могла виникнути ситуація, коли учень пропустив тему по здоров'ю або був у від'їзді. Але на ЗНО цього не поясниш, тому доводиться ретельно займатися. Детальніше про підготовку до ЗНО та ДПА тут.

 

Курси для дітей 4-10 років дистанційно і офлайн.

Курси для дітей

Саме в дитинстві закладаються основи освіти. Тому дуже важливо, щоб дитина отримувала необхідні знання, але при цьому вони були надані в легкій і доступній формі.

Наш освітній центр допоможе навчити читати, рахувати і писати. Заняття для маленьких учнів проходять в ігровій формі так, що вони отримують не тільки користь, але і задоволення від таких уроків. При цьому ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного учня і враховуємо його підготовку, а також ступінь розвитку.

Для кожного ми створюємо унікальний план занять, який допомагає налаштувати малюка на навчання, а також повідомити йому необхідні знання та навички.

Клікайте щоб дізнатися докладніше про дистанційні курси для дітей. І заходьте на сторінку офлайн курсів для дітей.

 

Курси для школярів 5-11 класів онлайн і офлайн.

Курси для школярів

Також ви можете записати свого школяра на курси з будь-якого необхідного предмету з 5 по 11 клас. Дистанційне навчання на курсах в навчальному центрі Planetaclub - це групові заняття до 6 осіб. Такі заняття допомагають засвоїти шкільну програму, а також вивчити додатковий матеріал при необхідності.

Викладачі освітнього центру допоможуть учням з п'ятого по одинадцятий клас вивчити всі важливі теми, а також усунути прогалини в знаннях. Ми підготуємо учня до всіх перевірочних і контрольних робіт з обраного предмету, а також до складання іспитів. Дистанційні курси (як і офлайн курси) для школярів з 5 по 11 клас включають в себе весь необхідний перелік предметів шкільної програми, таких як: українська мова, математика, біологія, хімія, історія, інформатика, англійська мова і так далі. Ви можете вибрати один або кілька предметів для того, щоб здійснити якісну підготовку по ним і підвищити знання.

Ознайомтеся із курсами для школярів онлайн і курсами для школярів офлайн.

Ну а якщо ви хочете займатися в навчальному центрі з викладачами індивідуально або в маленьких групах до 3-х чоловік то вам підійдуть заняття з репетиторами (див. нижче).

 

Репетиторы школьных предметов онлайн и офлайн

Репетитори

Також в нашому освітньому центрі здійснюється дистанційне навчанні з репетиторами. На відміну від курсів, де пропонуються групові уроки з викладачами, заняття з репетиторами - індивідуальні. А також в міні-групах до 3 учнів.

Кваліфіковані педагоги допоможуть зрозуміти необхідний матеріал і засвоїти всі важливі теми по обраному вами предмету. Заняття з репетитором можна здійснювати як в оффлайн, так і в дистанційному режимі по всій Україні.

Залежно від того, який вид навчання для вас підходить більше, ви повідомляєте про це фахівцям навчального центру і вони готують певні плани уроків, який буде повністю відповідати вашим бажанням і вимогам, але при цьому включати певні теми, сучасні методики та освітні програми для того , щоб учень міг в повній мірі освоїти той чи інший предмет.

Вчителі в навчальному центрі в доступній формі пояснюють матеріал, зацікавлюють і "запалюють" учнів. Завдяки цьому діти дуже швидко засвоюють необхідні знання. Такі результати досягаються завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини. І це не просто слова: на першому занятті викладач оцінює не тільки рівень володіння предметом, а й спосіб сприйняття інформації. Адже є учні, краще сприймають матеріал на слух, є ті, кому краще прочитати самому, а є ті, кому краще подавати інформацію візуально. А ще є діти з різним темпераментом і до них теж потрібно знайти підхід.

Для того щоб дізнатися докладніше, заходьте ев стрінку репетиторів онлайн. І на сторінку репетиторів в Ірпені.

 

У чому переваги дистанційного навчання в навчальному центрі Planetaclub?

  • Навчальний центр PlanetaclubУ нашому освітньому центрі працюють фахівці з великим досвідом діяльності в сфері освіти. Вони завжди зможуть знайти індивідуальний підхід до учня і зробити так, щоб дитина отримувала максимум користі від проведених занять.

  • Для своїх курсів ми готуємо спеціальні плани і методики, які допомагають пояснити усі теми в легкій і доступній формі.

  • Для здійснення дистанційного і офлайн навчання ми застосовуємо лише сучасну літературу, а також всі технічні можливості.

  • Навчальний центр йде назустріч нашим клієнтам. Ми завжди можемо підібрати для них оптимальний варіант занять відповідно до необхідного часом і місцем проведення курсів.

  • Ви можете вибрати один або кілька предметів, які будуть оптимально розподілені нашими фахівцями так, щоб дитина не отримувала зайвого навантаження. Діти отримують знання в доступній формі.

Все це та інші вигідні умови нашого освітнього центру робить його привабливим для багатьох батьків і учнів.

 

Як записатися в наш навчальний центр дистанційного навчання?

Дистанційний навчальний центр

Якщо Ви вибрали наш навчальний заклад, то записатися на заняття можна зателефонувавши за телефонами вказаними в розділі Контакти. Фахівці детально розкажуть про всі нюанси навчального процесу і детально відповідять на всі, що цікавлять Вас питання.

Ви також можете звернутися власне на сам сайт освітнього центру Planetaclub де зможете ознайомитися з докладною інформацією про уроки, викладачів і предмети, а також здійснити на курси в будь-якому зручному для вас режимі.

Сайт дистанційного навчального центру також містить відгуки від наших клієнтів і відповіді на питання для батьків, які ще не вибрали необхідний предмет для додаткової освіти своєї дитини. Наш дитячий навчальний центр - це унікальна можливість отримати знання для дитини будь-якого віку в легкій і доступній формі.

 

 

Дистанційний освітній центр Planetaclub працює тільки з кращими і перевіреними викладачами. Висока якість викладання і підготовки до іспитів гарантована!

Автор: Денис Корабльов

 

Раді запропонувати вам наступні послуги:

докладніше клікайте ...

Онлайн школаЗНО ДПАОнлайн курси для дітейКурси для дітей

Онлайн курси для школярівКурси для школярівРепетитори онлайнРепетитори