Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО 2023 з математики онлайн

Також доступні наступні предмети для підготовки:

Контакти 

Вартість занять

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Онлайн підготовка до ЗНО з математики

Математика - напевно, найпопулярніший предмет серед наших курсів з підготовки до ЗНО. І один з найскладніших - адже він включає в себе відразу два напрямки: алгебру і геометрію.

На наших онлайн курсах до здачі ЗНО з математики готує ціла команда викладачів. Їх досвід і знання допоможуть учням відчувати себе на іспиті впевнено і спокійно.

 

На онлайн курсах висвітлюються всі теми, які здаються на тестуванні, учні отримують домашні завдання, а викладачі їх перевіряють і стежать за успішністю кожного.

 

Будь-який старшокласник розуміє, як необхідно добре здати такий іспит, як ЗНО. Адже від цього буде залежати подальший вступ до вищих навчальних закладів і навчання там. Шкільна програма з математики добре дається не всім школярам. Багато хто не розуміє окремі теми. Як наслідок підготуватися до іспиту з математики стає дуже складно.

На допомогу школярам прийде онлайн підготовка до зно з математики в нашому центрі Planetaclub. Ми розуміємо, як важливо отримати максимальне число балів на цьому іспиті і докладаємо до навчання всіх можливих зусиль.

 

ЗНО математика підготовка онлайн: основні переваги.

 Підготовка до ЗНО з математикиЯкщо Ви хочете, щоб Ваша дитина добре здала іспит ЗНО, дуже рекомендуємо Вам записатися на наші онлайн курси. Ось основні плюси таких уроків:

  • Онлайн підготовка до іспитів допомагає школярам вивчити всі необхідні теми поглиблено і детально.
  • Наші викладачі мають великий досвід роботи і зможуть індивідуально підійти до кожної дитини.
  • На онлайн підготовці до ЗНО з математики ми враховуємо рівень знань учня і складаємо план занять, виходячи з його підготовки і можливостей.
  • Онлайн курси підготовки до незалежного оцінювання можна проводити в будь-який зручний час.
  • Кількість уроків на тиждень Ви також можете вибрати самостійно.
  • Записатися на підготовку до ЗНО з математики онлайн можна прямо 

 

Додаткова інформація

Як відомо, ЗНО та підсумкова атестація з математики з 2021 року проводитимуться за новими правилами.

Відтепер підсумкова атестація, вона ж ДПА, буде проводитися у формі ЗНО, і припускати наявність двох рівнів складності.

Рівні складності будуть залежати від програми школи, яку закінчив учень. Якщо в школі викладався стандартний рівень, то і ДПА з математики в формі ЗНО буде здаватися на рівні стандарту. Якщо ж учень вивчав математику поглиблено, то при здачі ДПА він отримає завдання профільного рівня.

Що стосується власне ЗНО, то воно буде проводитися на єдиному рівні - профільному. Тобто абітурієнти, що надходять до навчальних закладів, в яких потрібне знання математики, отримають завдання більш складного рівня, незалежно від їх шкільної програми. Докладніше про ЗНО і ДПА.

 

Дивіться обов`язкові предмети на ЗНО

 

Підготовка до ЗНО з математики. Приклад заняття.

 

Вартість підготовки до ЗНО з математики

Група 3-6 учнів

Міні-група 2 учня

Індивідуально

2 раза на тижд. по 1,5 години

Онлайн (3-6 учнів): 1800 грн/8 занять по 90 хв (абонемент на 8 занять)

тобто 150 грн/60 хв

Кількість занять за домовленістю

Онлайн: 230 грн./60 хв.

 

Кількість занять за домовленістю

Онлайн: 300 грн./60 хв.

Увага, при підготовці до ЗНО відразу з кількох предметів діють ЗНИЖКИ! Дивіться тут.

 

Відповіді на найчастіші питання на тему

Питання: Який прохідний бал ЗНО з математики?

Відповідь: Тест з математики складається з 34 завдань. Для того, щоб подолати прохідний поріг, потрібно набрати мінімум 100 рейтингових або 10 тестових балів. Максимально можлива кількість склала 67 тестових балів.

Питання: Як здати ЗНО з математики якщо нічого не знаєш?

Відповідь: Швидше за все це просто паніка. Навіть у не дуже старанного учня за 11 років у голові відклалася певна інформація. І якісь завдання він теж виконував.

Якщо прогалин багато, а часу мало, то краще відразу впровадити системний підхід. Виявлення прогалин від початку і проходження їх крок за кроком. А паралельно багато практики у вирішенні типових екзаменаційних завдань.

З таким підходом не пройти мінімальний поріг просто неможливо.

Питання: Як здати ЗНО з математики?

Відповідь: ЗНО це тестування, тобто відповіді запропоновані, але потрібно до них дійти. Крім знань на іспиті дуже допоможе логічне мислення, зібраність та контроль часу.

Щоб цьому навчитися, дуже рекомендується практикуватися на вирішенні тестів минулих років. Це гарантує, що листок із завданням перед очима буде добре знайомий і не викличе стан паніки під час тестування.

Питання: Як підготуватися до ЗНО з математики?

Відповідь: Для початку потрібно за допомогою викладача або самостійно визначити свої найбільші прогалини у знаннях. Спочатку занять краще присвятити саме “білим плямам” поступово рухаючись від простого до складного. Це дозволить систематизувати знання та перейти до практики. Практикуватися потрібно багато та регулярно. У тому числі в усному рахунку та вирішенні головоломок.

Питання: Чи можна підготуватися до ЗНО з математики за 1 рік?

Відповідь: Для такої експрес підготовки знадобиться мобілізація внутрішніх ресурсів та жорстка дисципліна. Але якщо правильно розподілити сили, все обов'язково вийде. Найчастіше перші півроку варто приділити увагу повторенню матеріалу за 5-11 класи, а друге півріччя присвятити практиці на основі завдань ЗНО минулих років. Якщо скористатися такою системи за допомогою репетитора, то заняття будуть ефективнішими.

Питання: Навіщо треба здавати ЗНО з математики?

Відповідь: Математика є одним з обов'язкових предметів тестування. Вона присутня як основний предмет або предмет на вибір на час вступу практично на всі спеціальності. З високим балом з математики шанси вступу до навчального закладу мрії дуже зростають.

 

Також готуємо до ЗНО і з інших предметів:

Підготовка до ЗНО з української онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайнПідготовка до ЗНО з фізики онлайн

Підготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

Пропонуємо перейти на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну