Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО 2023 з української мови та літератури онлайн

Також доступні наступні предмети для підготовки:

Контакти 

Вартість занять

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Онлайн подготовка к ЗНО по украинскому

Для того, щоб успішно здати ЗНО з української мови мало просто вміти спілкуватися цією мовою, необхідно чітко знати правила і нюанси в відповідності з усіма нормами. На жаль не всі школярі добре справляються з українським.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш учень без проблем здав незалежне оцінювання, підготовка до зно з української онлайн від нашого центру Planetaclub прийде до Вас на допомогу.

Наші онлайн курси містять все необхідне для того, щоб учні могли легко і просто здати ЗНО без зайвого навантаження і хвилювань.

 

У чому полягає особливість наших онлайн уроків з підготовки?

Онлайн подготовка к ЗНО по украинскому

Онлайн підготовка до ЗНО з української включає в себе повноцінну підготовку учня з даного предмету. На уроках викладач детально розповість не тільки про самі теми предмета, які будуть актуальні на іспиті, але і про те, що з себе представляє саме ЗНО і як підготуватися так, щоб отримати максимальний бал.

У нас працюють тільки відповідальні і кваліфіковані педагоги, які мають великий досвід роботи в даній сфері і знають, як індивідуально підійти до кожної дитини і підготувати до будь-яких несподіванок на іспиті. Готуватися до ЗНО з української онлайн легко і просто в будь-який зручний для школярів час.

Учні отримують якісні живі онлайн заняття і підтримку при перевірці домашніх завдань. На онлайн підготовці до ЗНО з української мови одночасно може займатися не більше 6 учнів. Надається доступ до сайту з навчальними матеріалами та тестами. Щомісяця проводяться зрізи знань - пробні ЗНО. Це дозволяє порівняти свої успіхи в динаміці.

В результаті більшість наших учнів складає ЗНО на високі бали.

 

Додаткова інформація

ЗНО з української мови завжди було основним обов'язковим до здачі предметом. А з 2021 року випускників чекають зміни в правилах. Цей предмет залишається в числі обов'язкових, і вводяться два рівня складності: базовий і поглиблений.

Базовий рівень необхідний для підтвердження знання мови на державному рівні. Здавати українську літературу на цьому рівні не буде потрібно.

Поглиблений рівень - інтегрований іспит, який охоплює весь комплекс знань, який учень повинен був отримати в школі. Він буде включати в себе як українська мова, так і літературу. Докладніше про ЗНО і ДПА.

При підготовці до ЗНО з української мови онлайн слід врахувати всі тонкощі від нюансів граматики і лексики української мови, до правильного тлумачення сенсу літературних творів, що дуже важливо на поглибленому рівні.

 

 Дивться які обов'язкові пердмети на ЗНО

 

Вартість підготовки до ЗНО з української

Група 3-6 учнів

Міні-група 2 учня

Індивідуально

2 раза на тижд. по 1,5 години

Онлайн (3-6 учнів): 1800 грн/8 занять по 90 хв (абонемент на 8 занять)

тобто 150 грн/60 хв

Кількість занять за домовленістю

Онлайн: 230 грн./60 хв.

 

Кількість занять за домовленістю

Онлайн: 300 грн./60 хв.

Увага, при підготовці до ЗНО відразу з кількох предметів діють ЗНИЖКИ! Дивіться тут.

 

Готуємо до ЗНО з наступних предметів:

Підготовка до ЗНО з математики онлайнПідготовка до ЗНО з англійської онлайнПідготовка до ЗНО з історії онлайнПідготовка до ЗНО з фізики онлайн

Підготовка до ЗНО з хімії онлайнПідготовка до ЗНО з біології онлайнПідготовка до ЗНО з географії онлайн

Пропонуємо перейти на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну